Eventy motoryzacyjne nie tylko dla miłośników motoryzacji

Eventy motoryzacyjne nie ale dla miłośników motoryzacji

Prasówki Promocja i Reklama

Eventy motoryzacyjne nie ale dla fanów motoryzacji. Imprezy motoryzacyjne to świetna sposobność do sprawdzenia swoich zdolności w ruchu motoryzacyjnym. Ten sport stwarza niepowtarzalną szansę do tego, aby poczuć prawdziwe miłości i adrenalinę. W braku istnieje jednakże ten, kto myśli, iż stanowi zatem impreza ale dla profesjonalistów i miłośników motoryzacji. W takim zdarzeniu może wziąć udział każdy, bez sensu na wiek, płeć, czy firmę posiadanego samochodu.

Eventy motoryzacyjne nie ale dla fanów motoryzacji

 

Czym są eventy motoryzacyjne?

Imprezy motoryzacyjne obejmują rajdy po torach wyścigowych. Stanowią więc niejednokrotnie w całości profesjonalne tory wyścigowe przystosowane do supersportowych aut. Jazda szybkimi samochodami przeprowadza się pod okiem wykwalifikowanych rajdowców, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników. Event motoryzacyjny to gwarancja adrenaliny i sporej ilości emocji. Dzięki sportowym samochodom z najwyższej półki i kontroli doświadczonych pilotów (często sław motoryzacyjnych) jesteśmy okazję poczuć na naszej skórze, jak więc jest być kierowcą rajdowym.

Eventy motoryzacyjne najczęściej służą celom marketingowym i PR-owym. Przybierają to formę eventu firmowego organizowanego dla ludzi w punkcie wspólnej integracji. Często też eventy służą zbudowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa wśród partnerów biznesowych, kontrahentów, klientów oraz otoczenia. W procesu minionych lat w Polsce zostało wybudowanych kilka profesjonalnych torów wyścigowych, które idealnie przyznają się do unii imprezy motoryzacyjnej. Jeżeli dobrze wykorzystamy klimat miejsca, profesjonalną kadrę i zaplecze samochodowe, możemy wykonać podstawy bardzo bezpiecznego eventu.
Kto może wziąć start w imprezie motoryzacyjnej?

W rajdach samochodowych mogą otrzymać udział zarówno profesjonaliści, kiedy również klienci, jacy potrzebują otworzyć swoich wartości za kółkiem sportowego samochodu. Warto pamiętać, że eventy motoryzacyjne nie są kierowane tylko do fanów motoryzacji, tworzących w garażu sportowy samochód. Impreza motoryzacyjna stwarza doskonałą sposobnością do odczucia tego sportu dla wszystkich tych, którzy rajdy samochodowe znają tylko z telewizji, a również dla tych, jacy w ruchu motoryzacyjnym kierują nasze pierwsze etapy. W imprezie motoryzacyjnej mogą otrzymać udział także osoby, które z dużymi samochodami na co dzień nie mają znacznie wspólnego, ale szukają niezapomnianych emocji a wybierają poczuć adrenalinę.

Tego modelu zabawy to cenna forma motoryzacyjnej rozrywki również dla Kobiet, które spragnione są adrenaliny i przynajmniej na chwilę chcą wymienić swój oficjalny dress code tymże dużo sportowym.

Eventy motoryzacyjne – plan na różną imprezę firmową

Impreza motoryzacyjna to świetny plan na założenie oryginalnego eventu firmowego, który utkwi w świadomości każdego uczestnika na długo. Taka zabawa to cenna forma nauki powiązana z atrakcją i rywalizacją. Może występować się pomysłem na różną imprezę integracyjną. Imprezy integracyjne to z kolei najdoskonalszy ćwicz na przygotowanie dobrych historii w jednostce i stworzenie zgranego zespołu. A przecież nie jest tajemnicą, że zgrany zespół zarabia góra i łatwo.
Off road – alternatywa dla imprez na torze

Równie smaczną i wspaniałą alternatywą dla imprez tworzonych na torach wyścigowych są imprezy off-road (z ang. poza drogą). Off-road to ruch samochodowy, liczący na drodze specjalnie przygotowanym samochodem terenowym (4×4) po nieutwardzonych drogach. Rajdy off-road najczęściej przybierają charakter przepraw przez drugiego sposobu przeszkody (błoto, rzeki, wysokie trawy, strome podjazdy i zjazdy). Off-road już z wielu lat pojawia się na moc imprezach integracyjnych i nadal budzi niepowtarzalne emocje. Dobrze sprawdza się jako element gry terenowej czy jako samodzielne wydarzenie integracyjne i team buildingowe dla firm.

Niezależnie z tego, czy postanowimy się na zabawę na torze czy off-road, istotny jest wybór dobrej agencji eventowej, która zorganizuje dla nas takie pytanie. Warto spróbować, czy dana agencja organizowała już raz tego modelu event oryginalny a ewentualnie ma odpowiednie referencje. Tylko profesjonalna marka jest w stopniu już i solidnie przygotować dla nas imprezę firmową.

Żróło artykułu Eventy motoryzacyjne

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments